بازسازی خانه یکی از دغدغه های امروزی جامعه ما می باشد که خانه ی چندین ساله ای که در آن زندگی کرده اند بنا بر مواردی خسته کننده و تکراری شده است چگونه تغییر و تحول دهند ، که طبق سلیقه خودشان امروزی باشد، بایستی آگاهانه باشد و نیاز به یک معمار متخصص و مشاور و طراحی و برنامه ریزی خوب می باشد .

شرکت مهرآذین گستر فنیکس جزو شرکت های با تجربه در این زمینه با سابقه ی ۱۲ ساله و با بکار گیری از مهندسان و مجریان با تجربه تا به امروز سعی داشته اعتماد کارفرمایان را جلب نماید.

با بازسازی آشنا شویم :

بازسازی یعنی باز زنده سازی از آشفتگی یا تغییر و تحول اساسی در معماری و دکوراسیون داخلی و بیرونی منازل مسکونی و اماکن تجاری، اداری و سازمان ها و…

برای شروع بایستی ابتدا برداشتی از مکان مورد نظر صورت گیرد که تمامی جزئیات وضع موجود با ابعاد و اندازه بصورت نقشه، تصویر از تمامی زوایا مشخصص گردد.

سپس با توجه به نیازهای کارفرما و تاکید بر خصوصیات رفتاری و شخصیتی افراد خانواده و بسته به سلیقه و در شانشان مقدمه ای برای شروع طراحی داشته باشیم.

پس از طراحی و ارائه طرح به کارفرما و با تاییدیه طرح و اعلام مبلغ ، برنامه ریزی اجرای پروژه انجام می گردد .

در برنامه ریزی اجرای پروژه تمامی مراحل اجرا از زیرساخت ها که شامل تخریبات و جابجایی کاربری فضاها و اصلاح تاسیسات الکتریکی و مکانیکی انجام می گردد و سپس مراحل نازک کاری شامل : گچکاری ، رنگ آمیزی و کاغذ دیواری و کارهای چوبی و … صورت می گیرد .